Mobil ve İnternet Teknolojileri Hizmetlerimiz

woman-workingMyDOKA

Pazarlama ve teknoloji dünyalarının en yeni pazarlama ve reklam mecrası olan Mobil Cihazlara yönelik uygulamalar. Geliştirdiğimiz mobil teknoloji hizmetleri ile bire-bir pazarlama platformları yaratmaktayız. Mobil teknoloji, uygulama geliştirme ve birebir pazarlama çözümlerini mobil platformlara taşımayı hedef edinen MOBİNTEK, bu alanda deneyimli kadrosuyla çözüm ortağınız olacaktır. MOBİNTEK, mobil teknolojideki gücünü; geliştirmiş olduğu, Gateway, Mobil Kampanya Yönetimi ve Oyun uygulamaları ile ortaya koymaktadır. Bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde MOBİNTEK, çeşitli mobil uygulamaların (örneğin oyunlar, anketler, yarışmalar, mobil CRM uygulamalarının) geliştirme, entegrasyon ve yönetimine yönelik hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Ayrıca MOBİNTEK internet mecrasında şirketinizi en doğru biçimde ifade etmenize yardımcı olacak olan çözüm ortağınızdır. Web domain, web desing ve web hosting anlamında her türlü hizmeti, uzman kadro ve altyapısıyla vermektedir. Şirket sitenizin revizyonunda, şirket sitenizi elektronik ticarete açmakta, veri güvenliği sertifikasyonunda ve e-ticaret uygulamalarının entegrasyonunda hızlı ve optimum çözümler üretmektedir.

01.08.2013 Tarihi itibariyle Direk.Net İnternet Hizmetleri markamız ile sizlere sunucu hizmetleri noktasında standart alan adı barındırma hizmetinden tutun da fiziksel sunucu barındırma hizmetine kadar bir data centerdan alabileceğiniz tüm hizmetleri ve fazlasını sizlere sunuyoruz.

Hizmetimizin detayı için lütfen Direk.Net İnternet Hizmetlerini ziyaret ediniz.direknetlogoAna

Tasarımı ve host hizmeti verdiğimiz sitelerden bazıları için >Tıklayınız

Markalaşmış sitelerimizden bazıları için >Tıklayınız

www logo Google-Play Available on the App Store black