Hakkımızda

Firmamız MOBİNTEK Danışmanlık 2009 yılı Ocak ayı itibarıyla Bursa’da; Cem HACIZADE tarafından kurulmuştur. Faaliyete başladıktan kısa süre sonra önemli Türk ve Dünya markalarına çözümler üretmiştir.

MOBİNTEK; bilgi güvenliği ve siber güvenlik alanlarında danışmanlık, eğitim ve denetim hizmetleri vermektedir. T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetimi Yapan yetkilendirilmiş firmadır (Belge No: TSE-BİG-012). Bilgi güvenliği ve kişisel verilerin korunması ile ilgili olarak KVKK Uyumluluk süreçlerinde Hukukçular, İnsan Kaynakları ve Genel Yönetim Danışmanları Veri Gizliliği uzmanları, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve 27701 Kişisel Verilerin Yönetimi Denetçileri/Danışmanları ve Bilişim Teknolojileri Uzmanları ile geliştirmiş olduğu denetim araçları sayesinde kurumlara en doğru şekilde hizmet sunan çözüm ortağınızdır.

Ayrıca MOBİNTEK; internet mecrasında şirketinizi en doğru biçimde ifade etmenize yardımcı olacak olan çözüm ortağınızdır. Web domain, web tasarım ve alan adı barındırma, eposta tasarım ve dağıtımı anlamında her türlü hizmeti; uzman kadro ve altyapısıyla vermektedir. Şirket sitenizin revizyonunda, şirket sitenizi elektronik ticarete açmakta, veri güvenliği sertifikasyonunda ve e-ticaret uygulamalarının entegrasyonunda hızlı ve optimum çözümler üretmektedir.

Saygılarımızla;