TISAX® Otomotiv Bilgi Güvenliği Yönetimi

tisax zertifizerungVerband der Automobilindustrie e. V. (kısaca VDA), uluslararası standart ISO/IEC 27001' e dayanarak ENX Association sponsorluğunda otomotiv endüstrisinin değer zincirine özel olarak uyarlanmış bir TISAX® gereklilikler kataloğu oluşturmuştur. Özellikle hassas verilerin tedarikçiler, tedarikçiler ve OEM'ler arasında değiş tokuş edildiği otomotiv endüstrisinde, verilerin korunması tüm tedarik zinciri boyunca garanti edilmelidir. TISAX® sertifikasyonu ile şirketler, otomobile özgü yüksek veri koruma gereksinimlerini karşıladıklarını kanıtlayabilirler - bu, hassas bilgiler için tek tip, karşılıklı bir güvenlik seviyesi sağlar. Şirketler tüm bilgi güvenliği standartlarını kanıtlanabilir bir şekilde uyguladığında, resmi TISAX® sertifikasını alırlar.

MOBİNTEK Danışmanlık, tüm hazırlık süreçlerinde, nihai raporda ve TISAX® değerlendirme sürecinde uzmanları ile sizlere eşlik eder.

İletişim Bilgilerimiz 

Telefon: +90 224 362 53 62

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.