TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş.

turkkep logo 03

MOBİNTEK Ltd. Şti. olarak Türkiye'nin "Güven Kurumu" TÜRKKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş. iş ortağıyız.

2008 yılında kurulan TÜRKKEP, 2013 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hizmet Sağlayıcısı olarak, yine aynı yıl Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından E-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve E-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak yetkilendirilmiştir. Yedi yıllık alan deneyimi olan TÜRKKEP, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-İmza, e-Tebligat, e-Fatura, e-Defter ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin e-Dönüşümüne katkı sağlıyor.

MOBİNTEK Danışmanlık Ltd. Şti. olarak biz de projelerimizde tüm ürünleri hakkında TÜRKKEP A.Ş. ile iş ortağı olarak çalışmaktayız.

KEP Çözümleri
KEP(Alıcı/Gönderici Hesap, UETS Bağlantı, Tebligat Cevap…)

Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi ve Daha Güvenli Bir İş Süreci
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) sistemi hem zamandan tasarruf sağlar hem de lojistik ve idari maliyetlerde azalma yaratır. Tüm iletiler kayıt altındadır, değiştirilemez ve geçerliliğe sahiptir. Şirketlerin yasal süreçlerine önemli ölçüde katkı sağlamasının yanı sıra doğa dostu bir iş süreci sunar. Gönderiler elektronik ortamda hızlıca iletilirken tüm tarih ve doküman bilgileri kayıt altındadır.

  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)
    Bir güven kurumu olan TÜRKKEP,sağladığı Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmeti sayesinde her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde korur, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eder ve içeriğin kesinlikle değişmemesini sağlar. Bu sayede yasal geçerli ve güvenli, kesin delil hâline getiren bir sistem sunar.
  • e-Tebligat | UETS
    Bir güven kurumu olan TÜRKKEP uygulaması olan e-Tebligat hizmeti e-Tebligat Yönetmeliği hükümlerine uygun olarak gerçekleşir. Tebliği gereken belgeler e-Tebligat sistemi ile mükelleflerin elektronik adreslerine tebliğ edilir. e-Tebligat, fiziki ortamda yapılan tebligat ile aynı niteliğe sahiptir. Son derece hızlı, güvenli ve pratik bir sistemdir. Tebligat Kanunu'nda belirlenen tebligat çıkarmaya yetkili merciler tarafından elektronik ortamda hazırlanan tebligatların, değiştirilemez ve inkâr edilemez şekilde Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) yoluyla alıcılarına iletilmesini kapsar.
  • e-Yazışma Paketi (EYP)
    Kamu kurum ve kuruluşları arasındaki resmi yazışmaların kağıtsız, elektronik ortamda, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla başlatılan e-Yazışma Projesi kapsamında oluşturulan gönderiler e-Yazışma Paketi (EYP) yapısıyla gerçekleşmektedir. KEP, e-Yazışma Projesi kapsamında varsayılan yöntem olarak benimsenmiş olan iletim mekanizmasıdır.

E-Saklama
Erişilebilir, Yasal ve Güvenli Belge Arşivi
E-Saklama Çözümleri alanında hızlı ve etkin çözümler sunan TÜRKKEP, alanında uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile ilerlemektedir. Fiziksel arşiv zahmeti ortadan kalkarken hem maliyet tasarrufu sağlanır hem de verilerin kaybolma riski önlenir. Uzman yazılım ekibi tarafından gerçekleştirilen işlemler sayesinde belgelere kolaylıkla ulaşılabilir. Yasal, geçerli ve güvenli olan e-Saklama Çözümleri elektronik ortamın konforunu yansıtmaktadır.

KEP İK ©
Bir güven kurumu olan TÜRKKEP tarafından geliştirilen KEP İK, tüm evrakların KEP üzerinden iletildiği insan kaynakları süreçleri yönetimi uygulamasıdır. Yasal geçerli ve güvenli bir hizmet olan KEP İK, şirket çalışanlarına ücret hesap pusulaları (bordroları) dâhil tüm evrakların elektronik ortamda iletilmesini mümkün kılar. Bu uygulama sayesinde çalışanlara bordro imzalatma ya da kâğıt arşivleme ihtiyacı ortadan kalkar.

Daha fazlası için

İletişim Bilgilerimiz 

Telefon: +90 224 362 53 62

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.